• село Липівка
    село Липівка
  • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
    Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
  • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
    Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  • Криївка, с.Клубівці
    Криївка, с.Клубівці
  • Тисменицька районна рада
    Тисменицька районна рада
  • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
  • Духова криниця, с-ще Єзупіль
    Духова криниця, с-ще Єзупіль
  • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
    Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  • с. Пшеничники
    с. Пшеничники
  • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
    Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

VI Демократичне скликання (2010-2015)

Список депутатів Тисменицької районної ради, обраних на виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в багатомандатному виборчому окрузі

31 жовтня 2010 року

 

 

БАРАН Олексій Михайлович

обраний від політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

 

БРИЧ Юрій Іванович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

ВИННИК Наталія Ігорівна

обрана від політичної партії "Фронт Змін"

ГАВАДЗИН

ГАВАДЗИН Василь Миколайович

обраний від політичної партії "Народний Рух України"

Говзан В.М

ГОВЗАН Василь Миколайович

обраний від політичної партії "Відродження"

 

ГУРАЛЬ Мар'яна Богданівна

обрана від Партії регіонів

 

ДЕЙЧАКІВСЬКА Надія Василівна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

ДОСЮК Богдан Миколайович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Дяченко П

ДЯЧЕНКО Петро Зіновійович

обраний від політичної партії "Фронт змін"

 

ЄВГЕЙЧУК Світлана Орестівна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

 

ЗАНИК Володимир Володимирович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

ІВАНЕНКО Микола Іванович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

ІВАНОЧКО Василь Богданович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

 

КВОЧАК Ігор Євгенович

обраний від політичної партії "Фронт Змін"

 

МАГУН Михайло Ярославович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

НАГОРНИЙ Микола Романович

обраний від політичної партії "Народний Рух України"

 

НАСАДА Олег Богданович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

ТУРЧИН Василь Йосипович

обраний від політичної партії "Фронт Змін"

 

ТИМЧУК Іван Михайлович

обраний від політичної партії "Фронт Змін"

 

КАЧУР Надія Володимирівна

обрана від політичної партії "Наша Україна"

 

КОГУЧ Іван Євгенович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

 

КОЗАК Мирослав Богданович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

КОРОЛИК Михайло Михайлович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

 

КУЧЕР Іванна Іванівна

обрана від політичної партії "Народний Рух України"

 

ПРИСЯЖНЮК Галина Гаврилівна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

ПАЛАГІЦЬКИЙ Богдан Ярославович

обраний від політичної партії "Фронт змін"

 РОСІЦЬКИЙ

РОСІЦЬКИЙ Іван Карлович

обраний від політичної партії "Відродження"

 

РУСИНЯК Петро Семенович

обраний від Української народної партії

 

САТУР Дмитро Юрійович

обраний від політичної партії "Відродження"

 

СЕМАНЮК Іван Миколайович

обраний від політичної партії "Фронт Змін"

 

 

СЕМЕНІВ Володимир Миколайович

обраний від політичної партії "Відродження"

 

СЕНДЕЦЬКИЙ Володимир Миколайович

обраний від політичної партії "Народний Рух України"

 

СКОВРОНСЬКИЙ Віктор Іванович

обраний від політичної партії "Фронт Змін"

 

СОРОКА Ігор Михайлович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

СТЕФІНКО Олександра Миколаївна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

ТУКАЛО Тетяна Олександрівна

обрана від політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

 

ШАРАБУРЯК Світлана Іванівна

обрана від Української народної партії

 

ШНАЙДЕР Тарас Михайлович

обраний від політичної партії "Наша Україна"

 

ШІЛЯК Ігор Миколайович

обраний від політичної партії "Відродження"

 

 

ШЕЛИСТ Юрій Петрович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

39

ЩЕРБІЙ Наталія Олегівна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

 

ЯКОВИН Мирослав Васильович

обраний від політичної партії "Наша Україна"

 

ЯЦИШИН Володимир Богданович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

 

 Список депутатів Тисменицької районної ради, обраних на виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в одномандатних мажоритарних виборчих округах 31 жовтня 2010 року

 

БІЛЕЦЬКИЙ Мирослав Семенович

обраний від Української Народної Партії 

БОГАК Ганна Лук’янівна

обрана від політичної партії "Відродження" 

БУРАЧОК Володимир Васильович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

ВАСИЛИШИН Василь Іванович

обраний від політичної партії "Відродження" 

ВЕЛІКОВА Оксана Володимирівна

обрана від політичної партії "Наша Україна" 

ВОЛЬФАРТ Володимир Михайлович

обраний від політичної партії "Народний Рух України" 

ГАЙНЮК Дарія Михайлівна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

ГАНЧАК Зеновій Васильович

обраний від політичної партії "Народний Рух України" 

ГЕЙКО Василь Іванович

обраний від політичної партії "Фронт Змін" 

ГЛАДУН Василь Васильович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

ГРАДЮК Тетяна Володимирівна

обрана від політичної партії "Наша Україна" 

ДАНИЛЮК Петро Васильович

обраний від політичної партії "Відродження" 

ДОЛІШНІЙ Роман Васильович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

ДРАГАНЧУК Олег Володимирович

обраний від політичної партії "Наша Україна"

ДРУК Ігор Михайлович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

ДУТЧАК Володимир Миколайович

обраний від Партії регіонів 

ЄФІМЧУК Микола Володимирович

обраний від Партії регіонів 

ЗАПУХЛЯК Михайло Володимирович

обраний від політичної партії "Наша Україна" 

ЗЕЛІНСЬКА Марія Дмитрівна

обрана від політичної партії "Єдиний Центр" 

ІВАНИШИН Ігор Михайлович

обраний від Української народної партії 

КОРОЛЕВИЧ Наталія Василівна

обрана від політичної партії "Фронт Змін" 

КРАСНОЖОН Михайло Іванович

обраний від політичної партії "Фронт Змін" 

КРУК Василь Іванович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

ЛУТЧИН Мирослав Іванович

обраний від політичної партії "Народний Рух України" 

КРУТИЙ Роман Анатолійович

обраний від політичної партії "Наша Україна"

МЕЛЬНИК Оксана Михайлівна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

МЕРДУХ Василь Іванович

обраний від політичної партії "Фронт Змін"

ПРИЙМАК Ігор Іванович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

ПРОЦЕНКО Юрій Володимирович

обраний від політичної партії "Наша Україна" 

ПРОШАК Володимир Григорович

обраний від політичної партії "Наша Україна" 

РИБІЦЬКИЙ Ігор Володимирович

обраний від політичної партії "Наша Україна"

САВЧИН Михайло Михайлович

обраний від політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 

СЕНДЕЦЬКИЙ Роман Володимирович

обраний від політичної партії "Наша Україна" 

СМОЛІЙ Михайло Михайлович

обраний від політичної партії "Сильна Україна" 

ТАЦІНЕЦЬ Оксана Тимофіївна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

ТИМЧУК Василь Євгенійович

обраний від Української республіканської партії "Собор" 

ФАРМУС Руслан Романович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

ФЕДОРИШИН Ігор Ярославович

обраний від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

ШАРАБУРЯК Володимир Павлович

обраний від Української народної партії 

ЮРКЕВИЧ Михайло Іванович

обраний від політичної партії "Наша Україна"

ЯКУБІВ Любомир Михайлович

обраний від політичної партії "Відродження"

ЯРЕМАК Наталія Михайлівна

обрана від політичної партії "Наша Україна"

ЯЦУЛЯК Ніна Ярославівна

обрана від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Карта району

Календар новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода