• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

16 травня – Всесвітній День вишиванки (ВІДЕО)

IMG 1654

У четвер, 16 травня 2019 року, керівники району Тетяна Градюк та Іван Семанюк, їх заступники Ігор Федоришин, Михайло Королик, Володимир Заник, Степан Мандибур, посадові особи виконавчого апарату Тисменицької районної ради, службовці Тисменицької районної державної адміністрації, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ району, вже традиційно підтримуючи Всеукраїнську акцію “День вишиванки”, одягли вишиванки та гуртом зібралися на площі біля пам’ятника Борцям за волю України і Героям Небесної Сотні в місті Тисмениця, щоб урочисто відзначити подію, що стала доброю нагодою збереження споконвічної української традиції носіння етнічного одягу, відтворення національної самобутності й передання найкращих атрибутів українського етносу наступним поколінням.

Спільну фотографію під виконання Державного Гімну України на фоні пам’ятника та адміністративного будинку ради на пам’ять про це чудове свято зробили всі учасники. Всі, хто взяв участь у цій святковій акції, демонстрували найколоритніше вишите вбрання, щоб показати всю красу, неповторність і майстерність української вишивки.

IMG 1573

IMG 1581

IMG 1609

IMG 1630

IMG 1640

IMG 1654

IMG 1680

Відділом культури Тисменицької районної державної адміністрації організовано святковий флешмоб – танець у виконанні учнів Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, що феєрично підкреслив свято національної самобутності.

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

Довідково:

Всесвітній день вишиванки —міжнародне свято, засноване заради збереження споконвічних народних традицій української культури та етносу. Свято відбувається щороку в третій четвер травня.

У цей день всі бажаючі долучаються до цього неповторного святкування, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка, або й просто для прогулянки.

Ідею акції “Всесвітній день вишиванки” ще у 2006 році придумала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк, а поштовхом до її реалізації стала вишита сорочка Ігоря Житарюка, яку він часто носив на заняття до університету. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом вдягти вишиванки, що вони й зробили. Згодом свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода