• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Нові підходи до освіти в Тисменицькому районі (ВІДЕО)

IMG 153915 травня 2019 року в Тисменицькій районній раді відбувся семінар-презентація “Нові підходи до освіти”, ініційований Тисменицькою районною радою та Тисменицькою районною державною адміністрацією за сприяння відділу освіти райдержадміністрації.

В семінарі взяли участь голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, т.в.о. директора інклюзивно-ресурсного центру Тисменицької районної ради Леся Василик, представники відділу освіти Тисменицької РДА, закладів освіти Тисменицького району та методисти відділів освіти новоутворених об’єднаних територіальних громад Тисменицького району.

IMG 1518

IMG 1548

IMG 1558

Голова районної ради Тетяна Градюк подякувала учасникам семінару за популяризацію новітніх підходів до розвитку освіти, навчання дітей і вчителів, зауваживши, що районна влада має можливість частково підтримати запровадження методів ейдетики в школах Тисменицького району, варто тільки підібрати континґент вчителів, готових до апробації та запровадження нових методик навчання дітей.

Оксана Микитин, керівник ТОВ “Центр розвитку особистості “УНІКУМ” в Івано-Франківській області Інституту обдарованої дитини НАПН України, розповідала про головні цілі сучасної освіти – зосередженість на практичній цінності знань, мозковій продуктивності учнів, пошуку та розвитку вмінь вирішувати завдання креативно і нестандартно, творити, мислити конструктивно та нешаблонно. Ейдетика є надзвичайно корисною не тільки для дітей, але й для педагогів, адже дає можливість мислити образно, виховувати учнів, опираючись на результативність навчального процесу, навчати дітей спілкуватися кількома мовами одночасно, при цьому весело граючись в невимушеній, приємній та радісній атмосфері.

IMG 1545

IMG 1550

Пілотний проект із впровадження методів ейдетики вже об’єднав кілька шкіл міста Івано-Франківськ та дав позитивні результати – надзвичайно зацікавленими в навчанні стали не тільки учні, а й педагоги, які відкрили в собі нові педагогічні можливості, нестандартні методи навчання, заохотивши цим до якісної шкільної освіти юне покоління, яке зростає в світі цифрових технологій і не проявляє інтересу до старих методів викладу начальних предметів,

Сподіваємось, незабаром ейдетика за сприяння районної влади та належно підготовлених педагогів нашого краю прийде у всі школи Тисменицького району.

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода