• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

9 травня в Старих Кривотулах відбувся щорічний турнір пам’яті воїна-афганця Петра Майстра (ВІДЕО)

viber image 2019-05-09 21.31.119 травня 2019 року в Старих Кривотулах відбувся вже традиційний футбольний турнір пам’яті воїна-афганця Петра Майстра, уродженця і жителя цього села, який загинув на війні в Афганістані у 19-річному віці та посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки, започаткований ще в 1986 році. Турнір організовують РО Українська спілка ветеранів Афганістану за підтримки районної, місцевої влади та меценатів.

На спортивне пам’ятне дійство завітала і голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, яка разом з першим заступником голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимиром Заником привітала учасників спортивних змагань, побажала жаги до перемоги, нових спортивних звершень і незабутньої пам’яті про подвиги Героїв України – тих, хто ціною власного життя платив за відданість громадянському обов’язку.

P90509-131618

Турнір пам’яті Петра Майстра – один із перших турнірів не тільки в області, а й в Україні. З простих вуличних змагань він набув міжрайонного масштабу. Розширилася й види змагань. Окрім футболу, як було на початку, зараз відбуваються поєдинки із волейболу та шахів.

P90509-131719

P90509-130039

P90509-133848

Тисменицька районна рада та районна державна адміністрація постійно сприяють розвитку спорту в Тисменицькому районі, розвиваючи й фінансуючи різні види спорту, даючи шанс молоді втілити свої мрії у здобутті нових спортивних вершин та піклуючись про здоров’я молодого покоління громади Тисмениччини.

В цьому році за результатами змагань переможцями стали:

у футболі: перше місце – команда із Нових Кривотул, друге та третє місця – ФК Старі Кривотули та “Енергія”;

у волейболі: перше місце – Старі Кривотули, друге – Отинія (Коломийський район), третє – команда ветеранів зі Старих Кривотул;

у шахах: перше місце – Юрій Йосипів, друге – Роман Гошій, третє – Іван Нагорняк.

Після завершення змагань церемонія нагородження переможців здійснили голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник та сільський голова с. Старі Кривотули Володимир Назарук. 

viber image 2019-05-09 21.31.11

59970237 1998700340437030 4321688460801867776 n

2

1

Опісля керівники побували на могилі Петра Майстра. Запалили свічки, поклали квіти, помолилися. Пам'ять загиблого вшанували хвилиною мовчання. Дружня атмосфера об’єднала мешканців кількох сіл навколо спільної мети – збереження та увіковічення пам’яті про вірних синів нашої держави, які полягли в боях на територіях інших держав, ставши невинними жертвами чужих конфліктів.

P90509-142542

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода