header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

4 липня – День Національної поліції України

IMG 275104 липня 2020 року своє професійне свято вже втретє з часу встановлення відзначали працівники Тисменицького районного відділу поліції ГУ НПУ в Івано-Франківській області.

06 липня 2020 року на урочистості з нагоди Дня Національної поліції України, що відбувались у приміщенні районного відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області, завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк і голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак, які привітали службовців, побажали міцності духу, наснаги та відповідальності у виконанні службових обов’язків, адже поліція стоїть на сторожі громадського порядку і безпечної життєдіяльності населення району. До святкових привітань долучились також і представники Тисменицької міської ради.

З нагоди професійного свята правоохоронці Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області отримали також гарний подарунок від керівників районної ради та районної державної адміністрації – два сертифікати на загальну суму 10 000 гривень для покращення матеріально-технічної бази і закупівлі оргтехніки, що значно покращить якісну роботу службовців відділу.

IMG 2735

IMG 2743

IMG 2751

IMG 2739

IMG 2746

IMG 2765

IMG 27611

Начальник відділу поліції Ігор Влашин подякував керівникам району за щирі привітання і актуальний подарунок, який буде використаний для технічного оснащення відділу.

IMG 2780

IMG 2782

Довідково: День Національної Поліції України встановлено відповідно до Указу Президента України від 04 квітня 2018 року № 97, враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку. До 2018 року це свято відзначалося 04 серпня — у день підписання Президентом України Закону України “Про Національну поліцію”.

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda