• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Нова лікарська амбулаторія – заклад доступної медицини в Старих Кривотулах (ВІДЕО)

ГОЛОВНА

18 квітня 2019 року в селі Старі Кривотули Тисменицького району урочисто відкрито новенький заклад охорони здоров’я – амбулаторію монопрактики сімейної медицини, де матимуть змогу отримувати якісні медичні послуги мешканці Старих та Нових Кривотул, Красилівки, Терновиці, а це близько 4,5 тисяч населення району.

Амбулаторія стала першою в області, побудованою в рамках реалізації програми “Доступна медицина”, ініційованої Президентом України Петром Порошенком.

IMG 1415

На цю урочисту, пам’ятну для села подію завітали поважні гості: народний депутат України Михайло Довбенко, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів, голова постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань охорони здоров´я та соціальної політики Манолій Піцуряк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та його заступники, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади (колишній голова Тисменицької районної ради) Роман Крутий, керівники медичних закладів району, селищні та сільські голови, яких гостинно зустрічали сільський голова Старих Кривотул Володимир Назарук, духовенство та громадськість.

ГОЛОВНА

DSC 2127

Народний депутат України Михайло Довбенко вручив символічний ключ головному лікарю амбулаторії Уляні Гавриляк, заступник Віталій Федорів – ключі від нового автомобіля для невідкладної допомоги.

DSC 2187

DSC 2207

DSC 2224

DSC 0095

Урочисту мить перетинання стрічки розділили Михайло Довбенко, обласне та районне керівництво, сільський голова та головний лікар амбулаторії. Опісля місцеві парохи освятили нове приміщення, і всі мали можливість оглянути якісні умови, створені для належного прийому і лікування населення чотирьох сіл.

11

DSC 0028

Завдяки спільним зусиллям влади і громади вдалося реалізувати завдання Президента України Петра Порошенка щодо доступності медицини у сільській місцевості, впровадити новітні методи, телемедицини, які можуть записувати дані, передавати їх на вторинний рівень і отримувати дуже швидку консультацію від фахових лікарів з вузькопрофільних питань.

DSC 2236

DSC 2268

DSC 2286

DSC 2165

Будівництво амбулаторії розпочалося в листопаді 2018 року. Дольова участь у співфінансуванні цього об’єкта склала 10% коштів з місцевих бюджетів різних рівнів, а решта — з державного. Загалом зведення будівлі, комунікації, обладнання та благоустрій території склали 6 133 200 гривень, з яких 300 тисяч гривень виділено з районного бюджету, 313 тисяч – з бюджету Старокривотульської сільської ради. Лікарська амбулаторія відповідає європейським стандартам. Вхід обладнаний пандусом для людей з інвалідністю. Всередині – а сучасне обладнання для лікування та діагностики різних захворювань. Перших пацієнтів в сільській амбулаторії приймали зразу ж після відкриття медзакладу. Загалом тут працюватимуть лікар загальної практики сімейної медицини, педіатр, лабораторія та 3 медичних сестри.

DSC 0036

IMG 1261

Тисменицька районна рада впродовж сьомого скликання не стоїть осторонь розвитку громад району, постійно фінансуючи будівництво, реконструкцію, оновлення, придбання необхідних об’єктів і засобів соціально-економічного, культурного, освітнього, духовного розвитку мешканців Тисмениччини. Так, починаючи з 2016 року, ще за сприяння попереднього голови Тисменицької районної ради Романа Крутого, на потреби школи, будинку культури, храмів та покращення інфраструктури Старих Кривотул з районного бюджету профінансовано понад 2 мільйони 600 тисяч гривень, що дало змогу значно покращити рівень життєдіяльності та добробуту жителів села. Відкриття нової амбулаторії стало знаковою подією для місцевих мешканців, адже довгоочікуваний належний рівень надання якісних медичних послуг став реальністю і ще одним суттєвим кроком, який наближує нас до європейського майбутнього.

DSC 2072

DSC 2080

DSC 2088

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“