• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Підлузька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Тисменицького району матиме нового директора (ВІДЕО)

ГОЛОВНА

05 квітня 2019 року за підсумками конкурсу на посаду керівника комунального закладу Підлузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради Івано-Франківської області конкурсною комісією визначено переможця, який займатиме посаду директора наступних два роки.

Прийняттю рішення про визначення переможця конкурсу передували два етапи конкурсного відбору – письмовий іспит, що включав ситуаційне завдання з практики роботи та теоретичне питання на знання законодавства у сфері освіти (відбувся 02.04.2019), а також відкрита публічна презентація претендентів щодо перспективного плану розвитку школи на найближчих два роки (відбулась 04.04.2019).

IMG 1223

IMG 1226

За результатами конкурсного відбору, який проходили Кіяшко Лілія Ярославіва (філолог, викладач англійської, німецької мов та зарубіжної літератури, вчитель англійської мови в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 11 м. Івано-Франківськ, мешканка с. Підлужжя) та Ткачук Світлана Володимирівна (вчитель української мови і літератури в Підлузькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради Івано-Франківської області, мешканка с. Підлужжя) переможцем конкурсу визнано Кіяшко Лілію Ярославівну.

ГОЛОВНА

IMG 1242

Голова конкурсної комісії, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк привітала Кіяшко Лілію Ярославівну із перемогою в конкурсному відборі та подальшим зайняттям керівної посади в комунальному навчальному закладі, побажала плідної праці, вагомих результатів на благо розвитку освіти й виховання всесторонньо розвинутого молодого покоління в Тисменицькому районі, світлих перспектив та всіляких гараздів, а також подякувала попередньому керівникові – Радчук Ганні Михайлівні за багаторічну натхненну працю на благо розвитку освіти в районі, за досвід і вагомий вклад у виховання достойного молодого покоління. Тетяна Градюк також висловила вдячність всім членам конкурсної комісії за плідну співпрацю та позитивну атмосферу, учасникам конкурсу побажала натхнення в досягненні нових професійних вершин.

IMG 1239

IMG 1238

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“