• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

25 березня минуло 20 років з часу загибелі Героя України В’ячеслава Чорновола (ВІДЕО)

ГОЛОВНА

У 2019 році виповнюється двадцять років від трагічної загибелі В’ячеслава Чорновола – Героя України, політичного діяча, політв’язня СРСР, невтомного борця за незалежність України, утвердження її національних ідей, соціальних, мовних і культурних цінностей, Лауреата Міжнародної журналістської премії ім. Ніколаса Томаліна (1975), ініціатора проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року та Акта проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року. Життя Героя обірвала вантажівка 25 березня 1999 року в автокатастрофі на шосе біля Борисполя.

25 березня 2019 року керівники району – голова районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та його заступники – Володимир Заник і Степан Мандибур, а також керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, працівники установ та організацій Тисменицького району, представники міської ради та громадськість міста Тисмениця взяли участь у пам’ятному віче з нагоди вшанування Героя України.

DSC 0208

Віче розпочалося з покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу і панахиди за участю отців храму Архистратига Михаїла Романа Микієвича та Юрія Павлюка.

DSC 0190

0196

DSC 0207

Після спільної молитви пам’ять Героя України вшанували хвилиною мовчання. Захід продовжився виступом заступника голови районної організації “Народний Рух України” Василя Кабана та завершився спільним виконанням улюбленої пісні В. Чорновола “Ой у лузі червона калина”, щоб віддати належну шану цьому визначному українському діячу.

DSC 0233

DSC 0242

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“